Dominika i Maria poznały się 10 lat temu. Wówczas, Maria podjęła zatrudnienie jako opiekun indywidualny nad roczną córeczką Dominiki, a 2 lata później także nad jej synkiem. W ten sposób połączyła je pasja kreowania świata dzieci, organizowania im wspaniałej i mądrej zabawy, dostarczania wiedzy i sprawowania opieki. Swój zapał przełożyły na stworzenie miejsca idealnego dla maluszków - wymarzonej placówki żłobka.

KADRA

Maria Andrzejkiewicz – Dyrektorka placówek i założycielka JUPI, opiekun grupy żłobkowej i główny technolog żywienia w naszych placówkach. Absolwentka SGGW w Warszawie wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Zawodowy opiekun: 10 lat doświadczenia z maluchami w wieku 0 – 8 lat. Prywatnie posiada trójkę rodzeństwa. Absolwentka kursu żłobkowego. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.
Dominika Derżecka-Szczepańska – zastępca Dyrektora placówek i założycielka JUPI, organizatorka zajęć sportowych w naszej placówce. Absolwentka AWF Wrocław i ASP Wrocław, promotorka kultury fizycznej wśród dzieci. Prywatnie mama dwójki urwisów: Marinki i Tytuska. W ramach studiów na AWF odbyła kurs pedagogiczny. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt, a także certyfikat FCE, uprawniający do nauki języka angielskiego.

Katarzyna Kalińska – kierowniczka i opiekunka w żłobku przy ul. Magazynowej 13, doświadczony opiekun dzieci, w naszej placówce jest niemal od samego początku czyli 6 lat. Sprawuje opiekę nad starszą grupą żłobkową, Ciocia Kasia to także nauczyciel tańca dla naszych maluchów. Absolwentka SGGW w Warszawie ze specjalizację Dietetyka. Dba także o zachowanie jakości w naszej kuchni. Wieloletnia Członkini Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Promotorka folkloru. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.

Julia Śliwińska - studentka studiów zaocznych na kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie, doświadczony wychowawca kolonijny, opiekunka indywidualna i instruktorka pływania! Ciocię Julię pasjonują książki i dalekie podróże. Opiekun w żłobku przy ul. Magazynowe 13 i ul. Bobrowieckiej 1B.

Elżbieta Chruszczyńska - ciocio-babcia od zadań specjalnych, swoją pomocą wspiera nasze jupikowe Ciocie, a przede wszystkim doskonale gotuje w placówka przy ul. Magazynowej 13. Ciepła i pogodna osoba, kochająca dzieci, zawsze chętna do przytulenia każdego JUPIKa, co nasze smyki chętnie wykorzystują 🙂 Wiele lat pracowała w rachunkowości teraz spełnia swoją drugą pasję którą jest opieka nad dziećmi. Współpracuje z nami od dwóch lat, prywatnie babcia czwórki wnucząt, a ciocię Marysię i Kasię zna od maleńkości...

Joanna Brzozowska –absolwentka APS w Warszawie na wydziale wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Ekspert od zajęć plastycznych dla maluchów! Mama 3 chłopców: Tomeczka, Józka i Stasia. Wspiera nas merytorycznie w przedszkolu, okazjonalnie sprawuje w nim opiekę nad naszymi JUPIkami. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.
Martyna Musiałowska – opiekunka w placówce przy ul. Magazynowej 13, doświadczona opiekunka żłobkowa. posiada kurs opiekuna żłobkowego.
Klaudia Górniak - absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, posiada prawie roczne doświadczenie w placówce żłobka z przedszkolem w Lubartowie, ma za sobą ukończony kurs pierwszej pomocy dzieci, a także liczne praktyki studenckie. Nauczyciel grupy 3-latków w naszym przedszkolu.
Remigia Dement-Żemła - ukończyła kurs pedagogiczny, niebawem broni licencjat z kulturoznawstwa. Dotychczas zdobywała doświadczenie w opiece indywidualnej nad dziećmi, gdzie odkryła pasję do pracy z nimi. Porozumienie bez przemocy i podejście bliskościowe to najważniejsze kierunki wychowawcze dla Pani Remy, która pełni funkcje opiekunki grupy przedszkolnej w placówce przy ul. Bobrowieckiej 10B.
Martyna Miszkiewicz-Pluta - psycholog dziecięcy praktykujący od 9 lat. Wspiera nas we wszystkich placówkach, a w szczególności w przedszkolu przy ul. Bobrowieckiej 10B. Ponadto prowadzi własny gabinet, wcześniej przez kilka lat współpracowała innej placówce przedszkola. Prywatnie jest mamą przedszkolaka 😉
Klaudia Furcińska - ukończyła licencjat w kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, aktualnie kontynuuje studia magisterskie zaoczne. Opiekunka indywidualna z wieloletnim doświadczeniem. Opiekunka grupy maluszków.
Monika Wiatrowska - ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogicznym. Posiada 6 lat doświadczenia pracy w żłobkach. Chętnie pogłębia wiedzę dotyczącą rozwoju i wychowania maluszków 0-3. Praca z dziećmi sprawia jej dużo radości i satysfakcji. Prywatnie mama 2-letniej Zochy, miłośniczka górskich wędrówek i biwakowania.
Emilia Niebrzegowska - Studentka studiów na kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Kieruje się bliskościowym podejściem do dzieci, podążając za ich potrzebami. Doświadczenie zdobywała do tej pory w żłobkach, gotowa do poszerzania swojego doświadczenia i wiedzy w przedszkolu. Prywatnie ciocia dziesięciorga maluszków swojego rodzeństwa. Opiekun grupy 5-latków w naszym przedszkolu.
Patrycja Leszczyńska - Studentka pedagogiki resocjalizacyjnej na warszawskim APSie. Poza pracą i studiami aktywnie działająca wolontariuszka w stowarzyszeniu "Szlachetna Paczka". Pasjonuje się zdobywaniem wiedzy, czytaniem książek. Ukończyła kurs pierwszej pomocy. Opiekunka w grupie maluszków w placówce przy ul. Magazynowej 13.
Natalia Filimon - Studentka trzeciego roku Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Od 3 lat pracuje z dziećmi w żłobku, oraz prywatnie w roli opiekunki. Swoją przyszłość wiąże z pracą z najmniejszymi, planuje również stale poszerzać swoje kompetencje, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby małego dziecka 🙂 Opiekunka grupy w w placówce przy ul. Magazynowej 13.
Emilia Baran - Studentka pedagogiki ogólnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Odbyła praktyki studenckie w przedszkolu z oddziałami integracyjnymi. Posiada certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z pierwszej pomocy ze szczególnym uwzględnieniem elementów pediatrycznych. Opiekunka w grupie maluszków w placówce przy ul. Bobrowieckiej 1B.
Julia Basek - Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Pomoc w przedszkolu na ul. Bobrowieckiej 10B. W wolnym czasie zagłębia się w tajniki cukiernictwa.
Michalina Dębowska - Studentka logopedii na APS w Warszawie. Odbyła praktyki psychologiczno-pedagogiczne w przedszkolu, a praca z dziećmi sprawia jej wiele przyjemności, radości i satysfakcji. Opiekunka grupy w placówce przy ul. Magazynowej 13.
Katarzyna Koślacz - studentka piątego roku na kierunku psychologia dzieci i młodzieży. Oprócz bycia prywatnie ciocią i przebywania z dziećmi niemal codziennie - pracowała również rok w grupie żłobkowej mając pod opieką gromadkę dzieci od roku do 3 lat i 2 lata w przedszkolu z dziećmi od 3 do 6 lat. Dziecięca radość z małych rzeczy, energia, nawiązywanie relacji, drobne sukcesy, obserwowanie rozwoju każdego Malucha na wielu płaszczyznach to elementy, które uwielbia w codziennej pracy i motor do działania. Kasia opiekuje się grupą 4-latków w naszym przedszkolu.
Lena Khymz - nasza wspaniała kucharka i doraźna pomoc w razie potrzeby na salach.
Dawid Lawrenc - technik żywienia i usług gastronomicznych, swoje doświadczenie zdobywał w restauracjach z okolic rodzinnego domu na Mazurach. Interesuje się sportem, muzyką i czytaniem książek.