Dominika i Maria poznały się 8 lat temu. Wówczas, Maria podjęła zatrudnienie jako opiekun indywidualny nad roczną córeczką Dominiki, a 2 lata później także nad jej synkiem. W ten sposób połączyła je pasja kreowania świata dzieci, organizowania im wspaniałej i mądrej zabawy, dostarczania wiedzy i sprawowania opieki. Swój zapał przełożyły na stworzenie miejsca idealnego dla maluszków - wymarzonej placówki żłobka.
 

KADRA

Maria Andrzejkiewicz  – Dyrektorka placówek i współwłaścicielka JUPI, opiekun grupy żłobkowej i główny technolog żywienia w naszych placówkach. Absolwentka SGGW w Warszawie wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Zawodowy opiekun: 7 lat doświadczenia z maluchami w wieku 0 – 8 lat. Prywatnie posiada trójkę rodzeństwa. Absolwentka kursu żłobkowego. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.
Dominika Derżecka-Szczepańska – zastępca Dyrektora placówek i współwłaścicielka JUPI, organizator zajęć sportowych w naszej placówce, prowadzi także zajęcia z języka angielskiego. Absolwentka AWF Wrocław i ASP Wrocław, właścicielka szkoły sportów zimowych i wodnych SnowNation, promotorka kultury fizycznej wśród dzieci, pomysłodawca wyjazdów Baby On Board. Prywatnie mama dwójki urwisów: Marinki i Tytuska. W ramach studiów na AWF odbyła kurs pedagogiczny. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt, a także certyfikat FCE, uprawniający do nauki języka angielskiego.

Katarzyna Kalińska – kierowniczka, główny kucharz i opiekunka w żłobku przy ul. Magazynowej 13, doświadczony opiekun dzieci do lat 4, w JUPI opiekun grupy żłobkowej i taneczny specjalista naszych maluchów. Absolwentka SGGW w Warszawie ze specjalizację Dietetyka. Dba także o zachowanie jakości w naszej kuchni. Wieloletnia Członkini Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Promotorka folkloru. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.

Natalia Iwandowska - kierowniczka, główny kucharz i opiekunka w żłobku przy ulicy Bobrowieckiej 1B. Studentka terapii pedagogicznej na uczelni Collegium Verum w Warszawie, absolwentka technikum gastronomicznego. Ciocia Natka jest z nami od początku. Praca z dziećmi sprawia jej przyjemność i radość, pomaga dzieciom przezwyciężyć trudności i wspólnymi siłami osiągnąć sukces. W swojej pracy wykorzystuję elementy terapii ręki. Jest osobą kreatywną, ciepłą i zaangażowaną w życie żłobka. Posiada certyfikat z pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt oraz z profilaktyki uzależnień behawioralnych. Poza pracą interesuje się psychologią, podróżami i gotowaniem.

Marta Pyrz - kierowniczka placówki żłobka i przedszkola przy ul. Bobrowieckiej 10B, opiekunka grupy starszaków. Ciocia Marta ukończyła studia magisterskie w kierunku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz zdobyła tytuł licencjata w kierunku pedagogiki resocjalizacyjnej. Posiada 5 -letnie doświadczenie w pracy w 2 żłobkach - jednym w Krakowie i jednym w Warszawie. 

Aneta Kacperska - wieloletni pracownik żłobka i przedszkola Montessori w Warszawie. Prywatnie Mama 10-letniej Leny. Zdobyła certyfikat „porozumienia bez przemocy” (NVC). Współpracuje z nami od ponad roku, prowadząc grupę starszaków. Jej wielką pasją jest praca z dziećmi, zgłębianie zagadnień związanych z komunikacją międzyludzką, a przede wszystkim wychowywanie w duchu współczesnych trendów.

 

Amelia Wiśniewska - absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku pedagogika opiekuńcza z terapią, obecnie studentka psychologii na SWPS. Zdobyła doświadczenie w pracy z dziećmi podczas pięciu semestrów praktyk studenckich, oraz prywatnie z zamiłowania zajmując się maluchami. Współpracuje z nami od ponad roku, prowadzi grupę starszaków w placówce przy ul. Bobrowieckiej 10B. Wykształcenie muzyczne oraz zainteresowanie sztuką sprawiają, że przyjemnością jest dla niej wspólne śpiewanie, taniec czy wykonywanie prac plastycznych. 

Patrycja Borucz - studentka 3 roku pedagogiki specjalnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Współpracuje z nami od 2 lat. Prowadzi grupę starszaków w placówce przy ul. Magazynowej 13. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła poprzez opiekę nad młodszym rodzeństwem oraz dziećmi bliskich, była to opieka indywidualna. Prywatnie posiada trzy siostry. Lubi czytać książki, obcować z naturą. 

Małgorzata Sowińska - studentka pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Posiada doświadczenie w opiece indywidualnej, od 2 lat pracuje jako opiekun w naszych placówkach. Praca z maluchami sprawia jej ogromną radość. Cieszy ją wspólne odkrywanie z nimi tego co nowe i nieznane. Jest osobą empatyczną i pozytywnie nastawioną na każdy nowy dzień. Posiada certyfikat pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt. Poza pracą interesuje się podróżami.

Aleksandra Bogusz - ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna, a obecnie kontynuuje ten kierunek na studiach magisterskich. Posiada trzyletnie doświadczenie w opiece indywidualnej. Oprócz tego swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała podczas kolonii oraz praktyk studenckich. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i przynosi ogromną satysfakcję w przypadku nawet najmniejszych postępów dzieci. Prywatnie miłośniczka literatury i długich spacerów.

 

Elżbieta Chruszczyńska - ciocio-babcia od zadań specjalnych, swoją pomocą wspiera nasze jupikowe Ciocie, ciepła i pogodna osoba kochająca dzieci, zawsze chętna do przytulenia każdego JUPIKa, co nasze smyki chętnie wykorzystują 🙂 Wiele lat pracowała w rachunkowości teraz spełnia swoją drugą pasję którą jest opieka nad dziećmi. Współpracuje z nami od czerwca zeszłego roku, prywatnie babcia czwórki wnucząt, a ciocię Marysię i Kasię zna od maleńkości...

Małgorzata Hanula - absolwentka studium pedagogicznego i warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jej wielką pasją jest nauczanie i wychowywanie dzieci. Wykształcenie i talent plastyczny sprawia, że uwielbia rozwijać u maluchów małą motorykę i poczucie estetyki. Ciepła i cierpliwa Ciocia. 

Ilona Walas - studentka 3-go roku specjalizacji pedagogiki terapeutycznej z elementami integracji sensorycznej wydziale Pedagogiki na SGGW w Warszawie. Posiada ponad 2-letnie doświadczenie w pracy w żłobku i klubie malucha. Jej pasje to logopedia, plastyka i gotowanie 😉 Energiczna i zaradna Ciocia.

Weronika Borucz - opiekun indywidualny dzieci do lat 3 z 2-letnim doświadczeniem, tegoroczna maturzystka, swoją przyszłość wiąże ze zaocznym studiami na kierunku pedagogiki. 

Aleksandra Hnidziuk - opiekun grupy maluszków. Posiada 3-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3. Zajmowanie się dziećmi to dla niej wielka radość i kierunek do realizowanie się zawodowego 🙂

Joanna Brzozowska – absolwentka APS w Warszawie na wydziale wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Ekspert od zajęć plastycznych dla maluchów! Mama 3 chłopców: Tomeczka, Józka i Stasia. Niebawem powróci do nas po urlopie macierzyńskim. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.
Adam Dudzik - nasz wspaniały kucharz w placówce przy ul. Bobrowieckiej 10B 😉 Gotuje z pasją i sercem. 20 lat pracuje w gastronomii dziecięcej.