Dominika i Maria poznały się 8 lat temu. Wówczas, Maria podjęła zatrudnienie jako opiekun indywidualny nad roczną córeczką Dominiki, a 2 lata później także nad jej synkiem. W ten sposób połączyła je pasja kreowania świata dzieci, organizowania im wspaniałej i mądrej zabawy, dostarczania wiedzy i sprawowania opieki. Swój zapał przełożyły na stworzenie miejsca idealnego dla maluszków - wymarzonej placówki żłobka.
 

KADRA

Maria Andrzejkiewicz  – Dyrektorka placówek i współwłaścicielka JUPI, opiekun grupy żłobkowej i główny technolog żywienia w naszych placówkach. Absolwentka SGGW w Warszawie wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Zawodowy opiekun: 7 lat doświadczenia z maluchami w wieku 0 – 8 lat. Prywatnie posiada trójkę rodzeństwa. Absolwentka kursu żłobkowego. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.
Dominika Derżecka-Szczepańska – zastępca Dyrektora placówek i współwłaścicielka JUPI, organizator zajęć sportowych w naszej placówce, prowadzi także zajęcia z języka angielskiego. Absolwentka AWF Wrocław i ASP Wrocław, właścicielka szkoły sportów zimowych i wodnych SnowNation, promotorka kultury fizycznej wśród dzieci, pomysłodawca wyjazdów Baby On Board. Prywatnie mama dwójki urwisów: Marinki i Tytuska. W ramach studiów na AWF odbyła kurs pedagogiczny. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt, a także certyfikat FCE, uprawniający do nauki języka angielskiego.

Katarzyna Kalińska – kierowniczka, główny kucharz i opiekunka w żłobku przy ul. Magazynowej 13, doświadczony opiekun dzieci do lat 4, w JUPI opiekun grupy żłobkowej i taneczny specjalista naszych maluchów. Absolwentka SGGW w Warszawie ze specjalizację Dietetyka. Dba także o zachowanie jakości w naszej kuchni. Wieloletnia Członkini Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Promotorka folkloru. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.

Natalia Wiączyk - kierowniczka, główny kucharz i opiekunka w żłobku przy ulicy Bobrowieckiej 1B. Studentka terapii pedagogicznej na uczelni Collegium Verum w Warszawie, absolwentka technikum gastronomicznego. Ciocia Natka jest z nami od początku. Praca z dziećmi sprawia jej przyjemność i radość, pomaga dzieciom przezwyciężyć trudności i wspólnymi siłami osiągnąć sukces. W swojej pracy wykorzystuję elementy terapii ręki. Jest osobą kreatywną, ciepłą i zaangażowaną w życie żłobka. Posiada certyfikat z pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt oraz z profilaktyki uzależnień behawioralnych. Poza pracą interesuje się psychologią, podróżami i gotowaniem.

Marta Pyrz - kierowniczka placówki żłobka i przedszkola przy ul. Bobrowieckiej 10B, opiekunka grupy starszaków. Ciocia Marta ukończyła studia magisterskie w kierunku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz zdobyła tytuł licencjata w kierunku pedagogiki resocjalizacyjnej. Posiada 5 -letnie doświadczenie w pracy w 2 żłobkach - jednym w Krakowie i jednym w Warszawie. 

Aneta Kacperska - wieloletni pracownik żłobka i przedszkola Montessori w Warszawie. Prywatnie Mama 10-letniej Leny. Zdobyła certyfikat „porozumienia bez przemocy” (NVC). Współpracuje z nami od ponad roku, prowadząc grupę starszaków. Jej wielką pasją jest praca z dziećmi, zgłębianie zagadnień związanych z komunikacją międzyludzką, a przede wszystkim wychowywanie w duchu współczesnych trendów.

 

Patrycja Borucz ukończyła studia licencjackie w zakresie pedagogiki specjalnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Współpracuje z nami od 3 lat. Pełni opiekę nad grupą przedszkolną w placówce przy ul. Bobrowieckiej 10b, a czasami także wspomaga swoją pracę placówkę przy ul. Magazynowej 13. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła poprzez opiekę nad młodszym rodzeństwem oraz dziećmi bliskich, a także poprzez liczne praktyki studenckie. Prywatnie posiada trzy siostry. Lubi czytać książki, obcować z naturą.

Małgorzata Sowińska - studentka pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Posiada doświadczenie w opiece indywidualnej, od 2 lat pracuje jako opiekun w naszych placówkach. Praca z maluchami sprawia jej ogromną radość. Cieszy ją wspólne odkrywanie z nimi tego co nowe i nieznane. Jest osobą empatyczną i pozytywnie nastawioną na każdy nowy dzień. Posiada certyfikat pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt. Poza pracą interesuje się podróżami.

Aleksandra Bogusz - ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna, a obecnie kontynuuje ten kierunek na studiach magisterskich. Posiada trzyletnie doświadczenie w opiece indywidualnej. Oprócz tego swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała podczas kolonii oraz praktyk studenckich. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i przynosi ogromną satysfakcję w przypadku nawet najmniejszych postępów dzieci. Prywatnie miłośniczka literatury i długich spacerów.

 

Elżbieta Chruszczyńska - ciocio-babcia od zadań specjalnych, swoją pomocą wspiera nasze jupikowe Ciocie, a przede wszystkim doskonale gotuje w placówka przy ul. Magazynowej 13. Ciepła i pogodna osoba, kochająca dzieci, zawsze chętna do przytulenia każdego JUPIKa, co nasze smyki chętnie wykorzystują 🙂 Wiele lat pracowała w rachunkowości teraz spełnia swoją drugą pasję którą jest opieka nad dziećmi. Współpracuje z nami od dwóch lat, prywatnie babcia czwórki wnucząt, a ciocię Marysię i Kasię zna od maleńkości...

Weronika Borucz - nasza Ciocia Wera z ul. Bobrowieckiej 1B, wcześniej opiekun indywidualny dzieci do lat 3 z 2-letnim doświadczeniem. Swoją przyszłość wiąże ze studiami na kierunku pedagogiki.

Joanna Brzozowska –absolwentka APS w Warszawie na wydziale wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Ekspert od zajęć plastycznych dla maluchów! Mama 3 chłopców: Tomeczka, Józka i Stasia. Wspiera nas merytorycznie w przedszkolu, okazjonalnie sprawuje w nim opiekę nad naszymi JUPIkami. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.
Julia Śliwińska studentka studiów zaocznych na kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoprzedszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie, doświadczony wychowawca kolonijny, opiekunka indywidualna i instruktorka pływania! Ciocię Julię pasjonują książki i dalekie podróże. Opiekun w żłobku przy ul. Magazynowe 13 i ul. Bobrowieckiej 1B.

 

Mirosława Breczko opiekunka w placówce przy ul. Bobrowieckiej 1B, wcześniej zdobyła doświadczenie pracująć w dużej sieciowej placówce. Posiada kurs opiekuna żłobkowego.

Ija Szewczyk – opiekunka w placówce przy ul. Bobrowieckiej 1B, swoje doświadczenie zebrała w dwóch innych placówkach na terenie Warszawy. Posiada kurs opiekuna żłobkowego. Prywatnie mama 2 dzieci. Posiada kurs opiekuna żłobkowego.
Martyna Musiałowska – opiekunka w placówce przy ul. Magazynowej 13, doświadczona opiekunka żłobkowa. posiada kurs opiekuna żłobkowego.
Weronika Suchocka – absolwentka wydziału pielęgniastwa na Warszawskim Uniwersytecie Madycznym. 4-krotna stypendystka stypendium rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dla najlepszych studentów. Najwięcej doświadczenia w pracy z dziećmi zdobyła podczas praktyk studenckich. W podstawowym zakresie zna język migowy. Weronikę można spotkać w naszej placówce przy ul. Magazynowej 13.
Grzegorz Woliński – nasz doskonały kucharz w placówce przy ul. Bobrwoeickiej 10B. Jego dania zje nawet najwybredniejszy niejadek 🙂 Prywatnie sportowa dusza i pasjonat zdrowego odżywania!
Lena - nasz pomoc kuchenna w placówce przy ul. Bobrowieckiej 1B, zawsze uśmiechnięta i gotowa przytulić najmłodszych. Robi wspaniałe wypieki urodzinowe dla JUPIKów!